KONST / Litografier / Färglitografi 13496519
nr 1349 6519
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC. Motivet: 50x40 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:25:55
24/9 00:21:26
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist